Byrå gustaviansk stil

Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, profilerad och konturerad skiva i marmor, faner i mahogny, 3-lådig, höjd ca 83, 47x93 cm, nyckel medföljer

Mindre fanerbortfall, delvis blekt, nyckel böjd

335958

2015-10-21