Byrå gustaviansk stil
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, profilerad och konturerad skiva i marmor, faner i mahogny, 3-lådig, höjd ca 83, 47x93 cm, nyckel medföljer
Mindre fanerbortfall, delvis blekt, nyckel böjd
335958
2015-10-21