Nils Ove Olson oljemålning

Nils Ove Olson oljemålning
Nils Ove Olson oljemålning
Nils Ove Olson oljemålning
Nils Ove Olson oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NILS OVE OLSON (1903-1975): Kustbild från Bretagne, signerad och daterad Olson -66, olja på pannå, ca 27 x 35 cm

Smärre färgbortfall

335960

2015-10-21