Attila Balla

Attila Balla
Attila Balla
Attila Balla
Attila Balla
Attila Balla
Attila Balla
Attila Balla
Attila Balla
Attila Balla
Attila Balla

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ATTILA BALLA (Ungern, 1959), troligen, (5), Kompositioner, signerade Balla A, 1990-tal, blandteknik, 59x39 - 70x50 cm

Hanteringsveck

335961

2015-10-20