Serveringsbricka Eva Siwertz

Serveringsbricka Eva Siwertz
Serveringsbricka Eva Siwertz
Serveringsbricka Eva Siwertz
Serveringsbricka Eva Siwertz
Serveringsbricka Eva Siwertz
Serveringsbricka Eva Siwertz

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SERVERINGSBRICKA, 18/1900-tal, bemålad plåt, dekor i form av blomster, signerad Eva Siwertz, längd ca 71 cm

Slitage, senare bemålad

335964

2015-10-21