Ljusstakar 1700-tal tenn

Ljusstakar 1700-tal tenn
Ljusstakar 1700-tal tenn
Ljusstakar 1700-tal tenn
Ljusstakar 1700-tal tenn
Ljusstakar 1700-tal tenn
Ljusstakar 1700-tal tenn

Klubbat för:

2 000 SEK

2 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1700-tal, barock, tenn, höjd 18 cm

Slitage, lagningar

335997

2015-10-20