Skänkstop samt fat tenn

Skänkstop samt fat tenn
Skänkstop samt fat tenn
Skänkstop samt fat tenn
Skänkstop samt fat tenn

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÄNKSTOP, 2 st., FAT, tenn, 1800-tal, fatets diameter 42 cm, höjd stop 21 resp. 23 cm

Slitage, smärre skador

336001

2015-10-20