Skålar tenn

Skålar tenn
Skålar tenn
Skålar tenn
Skålar tenn
Skålar tenn
Skålar tenn

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅLAR, 2 st, tenn, en märkt London, den andra svensk med otydliga stämplar, diameter 12,5 cm reso 19 cm

Slitage

336002

2015-10-20