Gunnar Torhamn Fiskeläge olja
Valmis
2015-10-21
336009
| Korkein tarjous | 11 000 SEK |
| Arviointi | 10 000 SEK |
GUNNAR TORHAMN (1894-1965): Fiskeläge, signerad Torhamn, olja på pannå, 54x65 cm