Gunnar Torhamn

Gunnar Torhamn
Gunnar Torhamn
Gunnar Torhamn
Gunnar Torhamn

Klubbat för:

10 500 SEK

12 000 SEK

GUNNAR TORHAMN (1894-1965): Kvinnor vid fiskeläge, signerad Torhamn, olja på pannå, 53x64 cm

336010

2015-10-21