Olof W Nilsson Lappland
Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
OLOF WALFRID NILSSON (1868-1956): "Fjällbäck - motiv från Korsjävagge (Lappland)", signerad och daterad Olof W. Nilsson 1918, olja på duk, 121x95 cm
Smärre färgbortfall, tryckmärken efter spännram, mindre hål, fläckar
336022
2015-10-21