Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KONRAD SIMONSSON (1843-1911): Lotta Huss Stuga Vingåker, signerad Konrad Simonsson 1896, olja på pannå, ca 23 x 27 cm
Smärre färgbortfall
336033
2015-10-21
Gör en kostnadsfri värdering här