Konrad Simonsson oljemålning

Konrad Simonsson oljemålning
Konrad Simonsson oljemålning
Konrad Simonsson oljemålning
Konrad Simonsson oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KONRAD SIMONSSON (1843-1911): Lotta Huss Stuga Vingåker, signerad Konrad Simonsson 1896, olja på pannå, ca 23 x 27 cm

Smärre färgbortfall

336033

2015-10-21