Reuben Chappelle fartygsporträtt

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

REUBEN CHAPPELL OF GOOLE (1870-1940): Fartygsporträtt av "Nanna" of Stockholm, signerad R. Chappell Goole, akvarell, 35x53 cm

336035

2015-10-20