David Parsén oljemåning
2015-10-21
336041
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
DAVID PARSÉN (1896-1977): Landskap med hus, signerad D. Parsén -32, olja på duk, 38x48 cm