Bordslampa Luxo

Bordslampa Luxo
Bordslampa Luxo
Bordslampa Luxo
Bordslampa Luxo

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LUXO, bordslampa, röd lackerad, märkt Luxo lamp L-1 samt US Pat No 2787434 samt Sweden, totallängd 110 cm

Slitager, ytskador

336048

2015-10-21