Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

VICO MAGISTRETTI, bordslampa, Atollo, design 1977, vitlackerad plåt, höjd ca 68 cm

Slitage, skador

336049

2015-10-23