Ulrica Hydman-Vallien färglitografier

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938), signerade och numrerade, färglitografi 513/1500 och 513/1500, bladmått ca 55x39 cm

336050

2015-10-21