Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938), signerade och numrerade, färglitografi 513/1500 och 513/1500, bladmått ca 55x39 cm
336050
2015-10-21
Gör en kostnadsfri värdering här