George Turner oljemålning

George Turner oljemålning
George Turner oljemålning
George Turner oljemålning
George Turner oljemålning
George Turner oljemålning
George Turner oljemålning

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

GEORGE TURNER (1843-1910): tillskriven, Skogsidyll, signerad G Turner, olja på duk, ca 36x46 cm

Retuscher

336055

2015-10-21