Skänk med spegeluppsats

Skänk med spegeluppsats
Skänk med spegeluppsats
Skänk med spegeluppsats
Skänk med spegeluppsats
Skänk med spegeluppsats
Skänk med spegeluppsats
Skänk med spegeluppsats
Skänk med spegeluppsats

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKÄNK med spegeluppsats, 1800-talets slut, nyrenässans, målad valnötsimitation, höjd 194, 154 x 60,5 cm, nyckel finns

Bruksslitage

336060

2015-10-21