Sven Inge de Moner
2015-10-21
336061
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SVEN INGE DE MONÉR, f d Höglund (född 1935): Komposition, signerad och daterad -89, blandteknik på papper, bladstorlek 75x56 cm