Eigil Schwab olja

Eigil Schwab olja
Eigil Schwab olja
Eigil Schwab olja
Eigil Schwab olja

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

EIGIL SCHWAB (1882-1952): Blomsterstilleben, signerad Schwab, olja på duk, ca 61x50 cm

336062

2015-10-21