Rune Jansson oljemålning

Rune Jansson oljemålning
Rune Jansson oljemålning
Rune Jansson oljemålning
Rune Jansson oljemålning
Rune Jansson oljemålning
Rune Jansson oljemålning

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

RUNE JANSSON (1918-2014): "Låg horisont", signerad och daterad -79, olja på duk, ca 43 x 95 cm

336066

2015-10-23