Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
MONA HUSS WALLIN (för 1944), Virkande flicka, signerad M Huss W, HC. XX/XL, färglitografi, 60x43 cm
336069
2015-10-21
Gör en kostnadsfri värdering här