Mona Huss Walin litografi

Mona Huss Walin litografi
Mona Huss Walin litografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MONA HUSS WALLIN (för 1944), Virkande flicka, signerad M Huss W, HC. XX/XL, färglitografi, 60x43 cm

336069

2015-10-21