Skåp 1900-tal

Skåp 1900-tal
Skåp 1900-tal
Skåp 1900-tal
Skåp 1900-tal
Skåp 1900-tal
Skåp 1900-tal
Skåp 1900-tal
Skåp 1900-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, rokokstil, 1900-talets första hälft, med spegel, nedre del med vitrin, fanérad med mörkbetsad mahogny, höjd ca ca 221, 122 x 36 cm

Slitage, skador, delvis lösa delar, sprickor

336089

2015-10-21