Hilding Linnqvist akvarell

Hilding Linnqvist akvarell
Hilding Linnqvist akvarell
Hilding Linnqvist akvarell
Hilding Linnqvist akvarell

Klubbat för:

1 300 SEK

2 000 SEK

HILDING LINNQVIST (1891-1984), fiskare på Nilen, signerad med initialer HL, blyerts och akvarell på papper, 31 x 42 cm

336090

2015-10-21