Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MONA HUSS WALLIN (född 1944), Stadsbild, signerad M Huss W-81, färglitografi, 193/410, 58x46 cm
Smärre fläckar i marginalen
336094
2015-10-21
Gör en kostnadsfri värdering här