Matbord 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YNGVE EKSTRÖM, matbord, 1900-talets andra hälft, ek, på pelarfot, höjd ca 74, diameter 130 cm

Smärre ytskador

336112

2015-10-21