Klubbat för:
13 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ARNE NORELL, soffa, "Cromwell", Aneby, 1900-talets andra hälft, ben i ek, grön ylleklädsel, längd ca 214, djup 86 cm
Smärre fläckar o ytskador
336117
2015-10-21
Gör en kostnadsfri värdering här