Soffa Arne Norell

Soffa Arne Norell
Soffa Arne Norell
Soffa Arne Norell
Soffa Arne Norell
Soffa Arne Norell
Soffa Arne Norell
Soffa Arne Norell
Soffa Arne Norell

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ARNE NORELL, soffa, "Cromwell", Aneby, 1900-talets andra hälft, ben i ek, grön ylleklädsel, längd ca 214, djup 86 cm

Smärre fläckar o ytskador

336117

2015-10-21