F Hernlund oljemålning
Valmis
2015-10-25
336123
| Korkein tarjous | 1 000 SEK |
| Arviointi | 2 500 SEK |
FERDINAND HERNLUND (1837-1902): Sittande pojke vid bro, signerad och daterad Ferd. Hernlund 1881, olja på duk, 27 x 21 cm
Krackeleringar