F Hernlund oljemålning

F Hernlund oljemålning
F Hernlund oljemålning
F Hernlund oljemålning
F Hernlund oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FERDINAND HERNLUND (1837-1902): Sittande pojke vid bro, signerad och daterad Ferd. Hernlund 1881, olja på duk, 27 x 21 cm

Krackeleringar

336123

2015-10-25