Fruktservis Ekeby

Fruktservis Ekeby
Fruktservis Ekeby
Fruktservis Ekeby
Fruktservis Ekeby
Fruktservis Ekeby
Fruktservis Ekeby
Fruktservis Ekeby
Fruktservis Ekeby

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VASER, 2 st, Höganäs resp. Crocus Gouda, höjd 21-32, FRUKTSERVIS, 12 dlr, 1900-talets första hälft, Ekeby, grönglaserad, ca 18-34 cm

Det stora fatet med lagning och nagg, en vas 2:a sortering, ngn enstaka nagg

336133

2015-10-21