Fruktservis Ekeby
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VASER, 2 st, Höganäs resp. Crocus Gouda, höjd 21-32, FRUKTSERVIS, 12 dlr, 1900-talets första hälft, Ekeby, grönglaserad, ca 18-34 cm
Det stora fatet med lagning och nagg, en vas 2:a sortering, ngn enstaka nagg
336133
2015-10-21