Ljusstakar sengustaviansk stil
2015-10-21
336135
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, sengustaviansk stil, förgylld mässing, marmor, höjd ca 26 cm