Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KANDELABRAR, 1 par, för 2 ljus vardera, empirestil, förgylld brons, höjd ca 43 cm
Två senare dekordelar, lagningar, sneda, dekorbit saknas
336138
2015-10-21
Gör en kostnadsfri värdering här