Kanna 1800-tal

Kanna 1800-tal
Kanna 1800-tal
Kanna 1800-tal
Kanna 1800-tal
Kanna 1800-tal
Kanna 1800-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KANNA, troligen England, 1800-tal, bemålad plåt

Senare bemålad, löst lock, smärre bucklor, undersida med tusch

336139

2015-10-21