Kanna 1800-tal
2015-10-21
336139
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KANNA, troligen England, 1800-tal, bemålad plåt
Senare bemålad, löst lock, smärre bucklor, undersida med tusch