Figurgrupp KPM Berlin
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KÖNIGLICHE PORZELLAN MANUFAKTUR, figurgrupp, Berlin, Tyskland, porslin, föreställande Apollon och Pallas Athena, märkt Berlin i underglasyrblått, höjd ca 33,5 cm
Smärre skador o lagningar, lös del medföljer
336140
2015-10-21