Figurgrupp KPM Berlin

Figurgrupp KPM Berlin
Figurgrupp KPM Berlin
Figurgrupp KPM Berlin
Figurgrupp KPM Berlin
Figurgrupp KPM Berlin
Figurgrupp KPM Berlin
Figurgrupp KPM Berlin
Figurgrupp KPM Berlin
Figurgrupp KPM Berlin
Figurgrupp KPM Berlin

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KÖNIGLICHE PORZELLAN MANUFAKTUR, figurgrupp, Berlin, Tyskland, porslin, föreställande Apollon och Pallas Athena, märkt Berlin i underglasyrblått, höjd ca 33,5 cm

Smärre skador o lagningar, lös del medföljer

336140

2015-10-21