Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FAT, 1700-tal, troligen Marieberg, fajans, rokokobrätte, märkt med årtalet 1773 undertill, längd ca 41x35 cm
Lagningar och skador
336148
2015-10-21
Gör en kostnadsfri värdering här