Fat 1700-tal fajans

Fat 1700-tal fajans
Fat 1700-tal fajans
Fat 1700-tal fajans
Fat 1700-tal fajans
Fat 1700-tal fajans
Fat 1700-tal fajans

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAT, 1700-tal, troligen Marieberg, fajans, rokokobrätte, märkt med årtalet 1773 undertill, längd ca 41x35 cm

Lagningar och skador

336148

2015-10-21