Vitrinskåp mahogny

Vitrinskåp mahogny
Vitrinskåp mahogny
Vitrinskåp mahogny
Vitrinskåp mahogny
Vitrinskåp mahogny
Vitrinskåp mahogny

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VITRINSKÅP, 1900-talets första hälft, mahogny, undertill med 2 lådor, höjd 95, 71x27 cm

Bruksslitage

336170

2015-10-22