Fåtölj Skeppsholmen Jonas Bohlin
Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JONAS BOHLIN, karmstol, "Skeppsholmen", Jonas Bohlin Design AB 2000, svart stål, klädd i brunt läder, skyltmärkt JONAS BOHLIN DESIGN STOCKHOLM samt signerad J Bohlin, höjd 80 cm
Ställvis hårt slitage, smärre tryckmärken
336181
2015-10-21