Fåtölj Skeppsholmen Jonas Bohlin

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JONAS BOHLIN, karmstol, "Skeppsholmen", Jonas Bohlin Design AB 2000, svart stål, klädd i brunt läder, skyltmärkt JONAS BOHLIN DESIGN STOCKHOLM samt signerad J Bohlin, höjd 80 cm

Ställvis hårt slitage, smärre tryckmärken

336181

2015-10-21