Nils Fougstedt kandelabrar

Nils Fougstedt kandelabrar
Nils Fougstedt kandelabrar
Nils Fougstedt kandelabrar
Nils Fougstedt kandelabrar

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NILS FOUGSTEDT, kandelabrar, 1 par, tenn, för 2 ljus vardera, stämplade Firma Svenskt Tenn 1927, höjd ca 19,5 cm

Bruksslitage

336183

2015-10-22