Jürgen von Konow oljemålnin
2015-10-22
336193
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JÜRGEN VON KONOW (1915-1959), Skeppsbron Stockholm, signerad v. Konow 1949, olja på pannå, 30x14 cm