Soffbord Yngve Ekström

Soffbord Yngve Ekström
Soffbord Yngve Ekström
Soffbord Yngve Ekström
Soffbord Yngve Ekström
Soffbord Yngve Ekström
Soffbord Yngve Ekström
Soffbord Yngve Ekström
Soffbord Yngve Ekström
Soffbord Yngve Ekström
Soffbord Yngve Ekström

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YNGVE EKSTRÖM, soffbord, 1970-tal, massiv furu, brännstämplad Swedese design Yngve Ekström, höjd 47, 140 x 84 cm

Hack och skador

336194

2015-10-22