Eric Elfvén, bronsskulptur

Eric Elfvén, bronsskulptur
Eric Elfvén, bronsskulptur
Eric Elfvén, bronsskulptur
Eric Elfvén, bronsskulptur
Eric Elfvén, bronsskulptur
Eric Elfvén, bronsskulptur
Eric Elfvén, bronsskulptur
Eric Elfvén, bronsskulptur

Klubbat för:

5 800 SEK

2 000 SEK

ERIC ELFVÉN (1921-2008): Två figurer, monogramsignerad och daterad EE 61, patinerad brons, höjd 21,5 cm.

336195

2015-10-22