Hans Viksten oljemålning

Hans Viksten oljemålning
Hans Viksten oljemålning
Hans Viksten oljemålning
Hans Viksten oljemålning
Hans Viksten oljemålning
Hans Viksten oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HANS VIKSTEN (1926-1987): Molnkronor, signerad och daterad Viksten 71 K, olja på duk, 39x42 cm
Proveniens: Inköpt på utställning på Sundsvalls Museum, mars 1971

336198

2015-10-22