Acke Oldenburg emaljtavla

Acke Oldenburg emaljtavla
Acke Oldenburg emaljtavla
Acke Oldenburg emaljtavla
Acke Oldenburg emaljtavla
Acke Oldenburg emaljtavla
Acke Oldenburg emaljtavla

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ACKE OLDENBURG (1923-2005): Komposition, signerad och daterad på baksidan Acke Oldenburg 1964, polykrom emalj, oval, monterad på träskiva, 54x37 cm exkl. träskiva

336221

2015-10-22