Acke Oldenburg emaljtavla
2015-10-22
336221
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ACKE OLDENBURG (1923-2005): Komposition, signerad och daterad på baksidan Acke Oldenburg 1964, polykrom emalj, oval, monterad på träskiva, 54x37 cm exkl. träskiva