Säng-/sidobord Bodafors
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
BODAFORS, säng-/sidobord, 1 par, 1940-tal, runda, mahogny/-fanér och glas, låda med mässingshandtag, höjd 56, diameter 45 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
336227
Päivämäärä:
2015-10-22