Eldhundar victorianska

Eldhundar victorianska
Eldhundar victorianska
Eldhundar victorianska
Eldhundar victorianska
Eldhundar victorianska
Eldhundar victorianska

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ELDHUNDAR, 1 par, victorianska, 1800-tal, dekor av claw and ball och lejonmaskaroner, mässing, järnstag, höjd 47, 26 x 25 cm

Slitage

336233

2015-10-22